“Завдяки кому відбувся трансфер Довбика в Жирону? Звичайно, завдяки Русолу. Я його можу звинувачувати в багатьох моментах, але Андрій Анатолійович – головний двигун СК Дніпро-1, а не Красніков, Береза чи Коломойський, як деякі придумують. Слава Богу, в нашій команді є Русол.
Це один із найкращих футбольних функціонерів України з великим майбутнім. Він розумна і сильна людина. Русол – абсолютний патріот дніпровського футболу. З ним у нас велике майбутнє і при ньому гімн Ліги чемпіонів буде звучати на “Дніпро-Арені”.
Що стосується Довбика, то Артем виконав свою місію у СК Дніпро-1. Він ‒ патріот, великий футболіст і на 100 відсотків порядна людина. Довбик перепідписав контракт з СК Дніпро-1 і дав рідному клубу заробити на трансфері”, – поділився Береза в інтерв’ю Українському футболу.
Нагадаємо, Довбик цього літа перебрався до Жирони з СК Дніпро-1. Transfermarkt оцінює трансфер українця у 7,75 млн євро. Артем вже встиг зіграти 4 матчі у Ла Лізі та відзначитись голом.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…