– Вийшла дуже хороша гра. Вона, напевно, сподобалася вболівальникам. Були емоції, були бійцівські якості. Результат міг бути трошки кращим для нас. Але ми задоволені, в першу чергу самовіддачею хлопців, як вони билися сьогодні, як вони намагалися зберегти рахунок.
Дуже важко пів години догравати в десятьох проти такої команди, як «Рух», який зараз вирізняється своїми фізичними даними.
– Наскільки важко було зібратися команді, зважаючи на всі новини, які були навколо неї?
– Якщо я скажу, що новини не впливали, це буде з моєї сторони брехня, тому що в підсвідомості хлопців, та й в нас, були думки про те, що буде далі.
Але найголовніше, що для все склалося хорошим чином, команда продовжує існувати, слава богу. Дякую тим людям, які відгукнулися і не залишили наш клуб напризволяще. Ми їх не знаємо особисто, але від команди, від нас – велике їм дякую.
– Що можете сказати по грі команди, бо більше частину матчу атакував «Рух».
– Я б так не сказав. Він почав атакувати, коли втрутився суддя. У цьому матчі, якби ми догравали у рівних складах, могли б розраховувати на перемогу, – сказав Голодюк.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…