“Чи будуть переглянуті контракти з гравцями через втрату грошей після вильоту з єврокубків? Ми не втратили в грошах. Ми просто втратили можливість їх заробити.
Гроші, на які, загалом, розраховувала команда. А щоб переглядати контракти – це треба з усіма футболістами судитися. Цього не буде.
Щодо штрафів за вилучення (гравці СК Дніпро-1 заробили 4 червоні картки у двох матчах, – прим.)… Все це були ігрові ситуації. Ми нікого не карали за ці картки. Вважаю, матеріальне покарання футболістів нікуди нас не приведе.
Якої суми не дорахувалась команда, припинивши участь у єврокубках? У Лізі конференцій, з урахуванням бонусів за перемоги тощо, – близько 5 мільйонів євро. Це я кажу на підставі досвіду минулої участі команди у подібному турнірі.
А щодо нових трансферів… У нас аж перебір гравців. Ми навіть не можемо всіх заявити. Може, хтось злякається їхати до Дніпра, звільниться місце для іншого виконавця. Зараз у нас будуть складні дні з серйозним вибором”, – сказав Фрідман у коментарі виданню Український футбол.
Нагадаємо, СК Дніпро-1 встановив унікальне антидосягнення: у боротьбі за Лігу чемпіонів він вилетів від Панатінаїкоса, у Лізі Європи був битий празькою Славією, а у Лізі конференцій не зумів пройти Спартак Трнава.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…