Сім голів, камбек і 102 хвилини гри: Коноплянка став учасником переможного дербі Клужа

У понеділок, 21 серпня, ЧФР Клуж на виїзді зіграв проти Універсітаті у шостому турі чемпіонату Румунії. Команда Євгена Коноплянки перемогла із рахунком 4:3.

Українець вийшов на поле на 86-й хвилині замість Дюреля Авону, проте результативними діями Євген відзначитися не встиг.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями свого нападника Іаніса Стоїки. Він же і подвоїв перевагу своєї команди на 39-й хвилині.

Проте ще до перерви ЧФР зміг відіграти один гол завдяки результативному удару Філіпа Отелє на 49-й хвилині.

Вже через 11 хвилині після початку другого тайму Дюрель Авону відновів рівновагу у цьому матчі та зробив рахунок 2:2.

На 69-й хвилині ЧФР вийшов вперед після того, як поступався 0:2. Допоміг гол Арлінда Айєті. Але вже на 78-й хвилині Дан Ністор реалізував пенальті, призначений у ворота ЧФР і зробив рахунок 3:3.

Сценарій матчу продовжив закручуватися і далі: Джефте Бетанкор вивів Клуж вперед вже через чотири хвилини після пропущеного пенальті і цим голом приніс своїй команді перемогу у грі, до якої додали 12 хвилин.

Сапотюк Юрій

Рома – Динамо: анонс матчу 3-го туру групового етапу Ліги Європи

Ліга Європи, третій тур 24 жовтня, 19:45. “Стадіо Олміпіко” (Рим) Головний арбітр: Сердар Гезюбююк (Нідерланди)…

1 годину ago

Бенфіка – Фейенорд. Відомі оцінки Анатолія Трубіна за матч ЛЧ

23 жовтня відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів "Бенфіка" - "Феєнорд".Читати далі

Ліга чемпіонів, футзал. Київський ХІТ розгромно програв Андерлехту

Київський ХІТ програв бельгійському Андерлехту (2:8) в рамках основного раунду футзальної Ліги чемпіонів.Читати далі

Джерело: Лідери чемпіонату Хорватії та клуби УПЛ цікавляться Бартуловічем

Головний тренер луганської Зорі Младен Бартулович отримав пропозиції щодо працевлаштування від інших клубів.Читати далі

2 години ago

ЛЧ. Барселона розгромила Баварію – Рафінья оформив хет-трик

Барселона у рамках 3-го туру основного етапу Ліги чемпіонів УЄФА 2024/25 перемогла Баварію (4:1).Читати далі