Ліга 2. Бордо з Ігнатенком в більшості не зміг перемогти Аяччо

У 3-му турі французької Ліги 2 «Бордо» на виїзді зіграв унічию з «Аяччо».

Шанси фаворита на успіх збільшилися у другому таймі, коли Бенаїм заробив друге попередження. Але гості не зуміли скористатися і цим.

Півзахисник Данило Ігнатенко вийшов у стартовому складі. Українець провів на полі всі 90 хвилин.

«Бордо» набрав з урахуванням штрафу в одне очко лише три бали. Відставання у боротьбі за вихід до Ліги 1 збільшилося до 6 пунктів.

Ліга 2, 3 тур

«Аяччо» – «Бордо» 0:0

Вилучення: Бенаїм

Сапотюк Юрій

Рома – Динамо: анонс матчу 3-го туру групового етапу Ліги Європи

Ліга Європи, третій тур 24 жовтня, 19:45. “Стадіо Олміпіко” (Рим) Головний арбітр: Сердар Гезюбююк (Нідерланди)…

1 годину ago

Бенфіка – Фейенорд. Відомі оцінки Анатолія Трубіна за матч ЛЧ

23 жовтня відбувся матч третього туру Ліги чемпіонів "Бенфіка" - "Феєнорд".Читати далі

Ліга чемпіонів, футзал. Київський ХІТ розгромно програв Андерлехту

Київський ХІТ програв бельгійському Андерлехту (2:8) в рамках основного раунду футзальної Ліги чемпіонів.Читати далі

Джерело: Лідери чемпіонату Хорватії та клуби УПЛ цікавляться Бартуловічем

Головний тренер луганської Зорі Младен Бартулович отримав пропозиції щодо працевлаштування від інших клубів.Читати далі

2 години ago

ЛЧ. Барселона розгромила Баварію – Рафінья оформив хет-трик

Барселона у рамках 3-го туру основного етапу Ліги чемпіонів УЄФА 2024/25 перемогла Баварію (4:1).Читати далі