– Дуже важка гра була, як ми і очікували ще до гри. З ними легко не буває, у них завжди на високому рівні бійцівські якості. Подякували хлопцям щойно в роздягальні, вони заслужили на цей результат. Трошки зачекались на перемогу і її сьогодні заслужили. У першому таймі непогано розпоряджалися моментами, а у другому гра була більш емоційна, яка більше на користь «Минаю» була. Але, слава богу, знайшли свій момент, забили і виграли. Найголовніше, на даний момент, що здобули три очки.
– Які давали настанови Дмитренку перед виходом на поле?
– Він дуже добре працював на тренуваннях і мусив отримати шанс, з тим ставленням, яке у нього до роботи. Нічого так просто не буває, його праця призвела до того, що забив переможний гол.
– За рахунок чого вдалося здобути перемогу над «Минаєм»?
– За рахунок контролю м’яча, ми нікуди не поспішали і дочекались на свій момент. Хотілося б трошки спокійніше зіграти у завершальній фазі, на тренуваннях вони такі помилки не припускають. Напевно, тиснув результат. Але на даний момент, найголовніше – три очки.
– Чи здивував вас чимось «Минай»?
– Я б так не сказав. Ми розбирали їх гру, очікували, що гратимуть на грані самопожертви. Так воно і було сьогодні.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…