– Михайло Мудрик, якого ви тренували в “Десні”, поки що не може розкритися в “Челсі”. Як ви вважаєте, у чому його головна проблема?
– Причини відомі. По-перше, “Челсі” лихоманило протягом усього минулого сезону і в такій атмосфері важко заграти. По-друге, Михайло – молодий гравець, і йому потрібна довіра від головного тренера, а цього не було.
Очевидно, що Почеттіно на нього розраховує, десятий номер “Челсі” тому підтвердження. Думаю, Михайлу не треба хвилюватися, все буде добре. Він принесе користь “Челсі” та збірній України. Він має для цього всі дані: і в ногах, і в голові, і серце.
– Чим вам Мудрик запам’ятався у “Десні”? Яким він тоді був футболістом?
– Михайло був дуже врівноваженою та спокійною людиною. Він здивував мене своєю працездатністю, жодне тренування для нього дарма не пройшло.
На жаль, у “Десні” у Мудрика були проблеми зі здоров’ям, через які він пропустив кілька ігор. Потім довго відновлювався. Стабільної дистанції він з нами не пройшов, але були матчі, які він витягував та був корисний команді.
Після “Шахтаря” йому все подобалося у такому скромному клубі, як “Десна”. Він ніколи не висував вимоги і не цікавився грошима чи ще чимось, був повністю зосереджений на футболі. Думаю, Мудрику пішов на користь час, проведений у “Десні”, як і Юхиму Коноплі. Він також діяв упевнено, хоча мав дуже сильногоконкурент – Дениса Фаворова.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…