Погба відхилив пропозицію Аль-Іттіхада у 30 млн євро за сезон і вирішив залишитися в Ювентусі

Півзахисник «Ювентуса» Поль Погба відхилив пропозицію про трирічний контракт від «Аль-Іттіхада» з зарплатнею 30 млн євро за сезон.

Гравець вирішив залишитися в туринському клубі  і повернутися на рівень, який мав до травми.

Проте саудівці зберігають інтерес до Поля і мають час на його підписання до 20 вересня, коли в них закриється трансферне вікно.

Погба наполегливо працює, щоб бути в хорошій формі на початку сезону. Проте він ризикує пропустити стартовий матч Серії А проти «Удінезе», який відбудеться 20 серпня.

Поль виступає за туринців з минулого літа. Після повернення в клуб він провів всього 161 хвилину в 10 матчах та зробив 1 асист.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Роберто Де Дзербі: Можливо, я старію, але раніше футбол був цікавішим

Наставник "Марселя" Роберто Де Дзербі висловив своє занепокоєння щодо сучасного футболу.Читати далі

2 хв. ago

Олександр Поздєєв: Мені здається, хлопці заслуговують на більше

Головний тренер Колос Олександр Поздєєв прокоментував матч 10-го туру УПЛ з Шахтарем (0:1).Читати далі

1 годину ago

Артем Бондаренко: В перерві нам дали трішечки прочуханки, і в другому таймі почали краще грати

Центральний півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко поділився думками щодо перемоги над «Колосом» у 10-му турі УПЛ – 1:0. Читати далі

Агент Балотеллі: Після гри з Болоньєю ми дізнаємося рішення Дженоа

Енцо Райола, агент нападника Маріо Балотеллі, розповів про хід переговорів щодо переходу свого клієнта в «Дженоа». Читати…

Колос перервав безпрограшну серію в УПЛ, вона склала 4 матчі

«Колос» поступився «Шахтарю» (0:1) у матчі 10-го туру УПЛ. Читати далі

Маріно Пушич: Вважаю, що ми сьогодні заслужили на перемогу

Головний тренер "Шахтаря" Маріно Пушич прокоментував перемогу над "Колосом" (1:0) у 10-му турі УПЛ.Читати далі