«Погодні умови не дуже підходять для футболу. Адже дуже спекотно було, як одній, так і іншій команді. Те, що я побачив на футбольному полі, то мої хлопці непогано виглядали. Одразу видно, що добре підготовлені фізично.
Знову пропустили швидкий гол, на 4-й хвилині, як і в Олександрії. Але добре на це відреагували: не опустили голови вниз, а йшли вперед.
Шукали моменти біля воріт «Зорі», і можливості були. На щастя, свій шанс використали в кінцівці першого тайму, коли також заробили пенальті, який чітко реалізував Максим Луньов. Ну а по перерві повна перевага була на боці «Кривбасу»: забили двічі, а могли відзначитись ще більше, моментів вистачало, ще й пенальті не реалізували, але то вже таке.
Адже пенальті – це лотерея. Ми усі підтримали Дмитра Хомченовського, нашого капітана. Усе буває, це пенальті. Також підтримали Бізіману, який «заробив» перший 11-метровий у наші ворота. В цілому ми все зробили сьогодні для того, аби відсвяткувати першу перемогу в чемпіонаті.
Вважаю, сьогоднішня гра – найкраща за той час, як я є головним тренером «Кривбаса». За усіма показниками: малюнок гри, мислення», – сказав Вернидуб.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…