– Враження від гри навіть складно зараз описати словами. Бо з 20 хвилини ми грали в меншості, терпіли, чекали свої моменти і ось в кінці заробили пенальті, забили. І, можливо, десь трошки вже повірили, що матч закінчився.
Абсолютно справедливо сказано, “Дніпро-1” — срібний призер минулого чемпіонату. Але ми маємо виходити і не дивитись хто навпроти нас. Ми маємо грати в ту гру, про яку говорять тренери і ми маємо це робити.
Коли тренер випускав мене, він сказав, що я виходжу замість нападника, але зміщуюсь на лівий фланг. Потрібно було бігти вперед, адже ми програвали, по суті вже не було що втрачати. Були досить непогані моменти, коли ми вибігали і створювали моменти. Все ж забили м’яч, але не дотерпіли. За це трохи сумно, але ми самі в цьому винні.
Я хочу подякувати нашим вболівальникам, які підтримують нас попри складні часи в країні і що вони не залишаються байдужими до “Полісся”. Це дуже приємно. Ми граємо для них і заради них”, — сказав півзахисник “Полісся” Деніс Янаков.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…