– Важко щось казати після такої гри. Як з “Рухом” добре грали перший тайм. Заробили непотрібний пенальті у власні ворота перед перервою. У другому таймі така ж проблема, що й тиждень тому – стояли далеко від гравців суперника. Не вистачало Джордана. Знов червона картка непотрібна…. Два пенальті в наші ворота. Не розумію своїх гравців. Як так можна тримати суперника при кутовому!?
Дуже важко після такої поразки. Деяким футболістам треба зрозуміти, що вони повинні грати за “Зорю”, а не за себе, начебто це приватний матч.
– Два тайми вийшли в вашої команди різними. Наскільки відсотків команда готова фізично?
– Ми готові не на сто відсотків. Не хочемо шукати відмазок. Наша команда буде іншою, коли повернуться травмовані гравці. Також нам потрібен опорний півзахисник. Більша частина команди не була з нами більшість збору. До того ж була сильна спека. Дуже важко.
У луганської команди поки дві поразки в поточному сезоні чемпіонату України.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…