Categories: Перша ліга

Перша ліга, група Вибування. Чернігів-ШВСМ переміг Діназ

У стартовому матчі третього туру весняної частини сезону зустрічалися “Чернігів-ШВСМ” та “Діназ”. Підопічні Чорного у минулому турі втратили перше місце у групі, а “Діназ” нарешті переміг. Проте, за грою у підопічних Головка було все ще багато проблем. Саме господарі вважалися фаворитами протистояння.

Після дискваліфікації повернувся до стартового складу “Чернігова” Олександр Ширай. Відсутність досвідченого голкіпера негативно вплинула на команду у минулому турі. Проте, через перебір жовтих не міг допомогти своїй команді основний нападник Кулик. На незвичній для себе позиції грав Владислав Школьний.

У першому таймі було багато боротьби, але до заключної третини поля м’яч рідко доходив. Господарі змогли відзначитися, але у тому епізоді Зубашівський порушував правила проти голкіпера. Після середини тайму домінували підопічні Чорного, але їм не вистачало завершальної передачі. Непогано зі штрафного пробивав Мироненко, але у площину воріт не влучив. 0:0 – справедливий результат, на більше команди не награли до перерви.

У другому таймі характер гри не змінився. Продовжували більше атакувати господарі, а підопічні Головка розраховували на контратаки. На 56-й хвилині за гру рукою Оринчака арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Одинадцятиметровий холоднокровно реалізував Романченко – 1:0. Не встигли “сіверяни” порадіти, як пенальті призначили в їх ворота. Зенченко зачепив за ногу Коса. Олег з одинадцятиметрового не промахнувся – 1:1. На 69-й хвиині Мироненко шокував всіх потужним і точним ударом зі штрафного – 2:1. У підсумку, мінімальна перемога господарів – 2:1.

VBET UA Перша ліга. група “Вибування”. 3-й тур

“Чернігів-ШВСМ” – “Діназ” 2:1

Голи: Романченко (57, пен), Мироненко (69) – Кос (61, пен)

Дибала опублікував зворушливе прощання з Де Россі: Футбол часто буває несправедливим

Плеймейкер Роми Пауло Дибала висловив прощання Даніеле де Россі.Читати далі

51 хв. ago

Фабіо Капелло: Мілану не можна звільняти Фонсеку

Відомий італійський тренер Фабіо Капелло впевнений, що з боку Мілана буде "неправильно" звільнити Паулу Фонсеку,…

55 хв. ago

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

55 хв. ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

58 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі