Categories: УПЛ

Сергій Кравченко: Налаштовували хлопців з першої хвилини грати першим номером, не боятися, пресингувати

Після матчу з “Дніпро-1” (нічия 2:2) від “Олександрії” з журналістами поспілкувався помічник Руслана Ротаня, тренер Сергій Кравченко.

– Дуже добра гра з обох сторін. Вважаю, що нічийний результат закономірний.

– Склалося враження, що в моменті з другим голом “Дніпра-1” гравець перебував у положенні “поза грою”. А коли другий м’яч забивала ваша команда – суддя не призначив пенальті. Наскільки ви задоволені рівнем суддівства з врахуванням того, що були претензії до пані Романюк у попередньому матчі?

– Що стосується гри з “Металістом 1925”, то у нас були претензії, коли забивався нам другий м’яч. Арбітриня не побачила фол, хоча їй підказував четвертий суддя – я це чув особисто. Їй двічі казали про фол – вона не свиснула. А в іншому претензій до неї не було.

ж, я вважаю, судді впорались з матчем. Ми подивилися момент з голом Довбика – не було офсайда. Довбик був на лінії. А щодо другого голу – ми ж забили у цій атаці, тому у нас емоції позитивні. Наприкінці зрівняли рахунок, тож ми задоволені. Дуже задоволені. Пишаємося нашими гравцями. Перші двадцять хвилин нам не вдалися, хоча ми налаштовували хлопців з першої хвилини грати першим номером, не боятися, пресингувати. Поки що нам це не вдається. Головна наша мета – змінити психологію, змінити стиль на більш агресивний футбол. Вдома це навіть не обговорюється, на виїзді – те саме.

Георгій Цітаішвілі, який належить Динамо, продовжить кар’єру в в іншому клубі УПЛ

Півзахисник Георгій Цітаішвілі, який має контракт із київським «Динамо», продовжить кар'єру в іншому клубі УПЛ.Читати далі

49 хв. ago

Стали відомі деталі травми Педрі

Півзахисник збірної Іспанії Педрі травмувався у матчі 1/4 фіналу Євро-2024 проти Німеччини (2:1) після зіткнення з Тоні Кроосом.Читати далі

1 годину ago

Журналіст: Не хоче тренер збірної підбити підсумки року своєї роботи? Не хоче віцепрезидент УАФ розповісти, що це за така стратегія розвитку інституту збірних

Головний редактор Tribuna.com Олег Щербаков висловився щодо коментаря головного тренера збірної України Сергія Реброва після виступу команди на Євро-2024. Читати далі

2 години ago

Зоря переглядатиме вінгера збірної Чорногорії U-21

Вінгер Деян Перович може перейти в «Зорю», повідомив журналіст Ігор Бурбас.Читати далі

Чотири основні гравці збірної Іспанії пропустять півфінал Євро

Збірна Іспанії обіграла Німеччину у матчі чвертьфіналу Євро-2024, проте на поєдинок наступної стадії залишилася без…