Categories: Інше

ТМ. Чорноморець поступається Нові Пазару у спарингу

“Чорноморець” провів свій другий контрольний поєдинок на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником був сербський клуб “Нові Пазар”, інформує офіційний сайт одеського клубу.

У порівнянні з першим матчем в Туреччині, Роман Григорчук здійснив одну заміну в стартовому складі. Євген Селін зайняв позицію центрального захисника. Віталій Єрмаков грав лівого захисника, а Зігі Бадібанга повернувся на позицію правого вінгера.

Ближче до середини першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Ворота Дмитра Непогодова врятувала стійка, а потім стійка вже зіграла за сербів після удару Іллі Путрі.

На другу половину в «Чорноморці» вийшло вісім нових гравців, вже по ходу тайму з’явились Данило Варакута і Станіслав Урсолов, який на лівому фланзі створив зв’язку з Кевіном Кубембою. На 64-й хвилині одесити помилились під час виходу в атаку, і футболісти “Нові Пазара” миттєво за це покарали. Перехоплення в центрі поля, розрізаючий пас і вихід сам на сам з Варакутою. На 78 хвилині серби подвоїли перевагу після відмінно виконаного штрафного удару.

Наприкінці матчу “моряки” створили кілька моментів біля воріт сербського клубу, але рахунок так і не змінився – 0:2.

Контрольний матч
Чорноморець – Нові Пазар – 0:2 (0:0)
Голи: Гаврич, 64 (0:1), Станойлович, 78 (0:2)
“Чорноморець”: 12 Непогодов (1 Варакута, 60), 3 Єрмаков, 79 Салюк (29 Білий, 46), 33 Селін (99 Кубемба, 46), 9 Путря (капітан) (11 Штогрін, 46), 8 Задоя (89 Політило, 46), 10 Наумець (23 перегляд, 46; 31 Черткоєв, 82), 77 Кузик (27 Плакса, 46), 45 Брагару (22 Урсолов, 60), 39 Бадібанга (19 Алефіренко, 46), 17 Юсов (20 Гладкий, 46)
Запасні: 71 Даскалиця, 13 Баранюк

Вінісіус Тобіас: Реал і Шахтар два по-своєму великі клуби

Захисник Шахтаря Вінісіус Тобіас в інтерв'ю клубній пресслужбі "гірників" згадав про період своїх виступів за…

20 хв. ago

Енцо Мареска: Зараз Мудрик не грає, але це не означає, що він не буде грати в майбутньому

Головний тренер «Челсі» Енцо Мареска поділився думкою щодо перспектив вінгера команди Михайла Мудрика збільшити кількість своїх ігрових хвилин. Читати…

25 хв. ago

Різник увійшов до символічної збірної першого туру ЛЧ від SofaScore

Аналітичний портал SofaScore опублікував свою версію символічної збірної першого туру основного раунду Ліги чемпіонів.Читати далі

34 хв. ago

УЄФА оголосив ім’я найкращого футболіста тижня в Лізі чемпіонів

Півзахисник "Баєра" Флоріан Вірц став найкращим гравцем Ліги чемпіонів за підсумками першого ігрового тижня.Читати далі

42 хв. ago

Син емігрантів із Коломиї підписав професійний контракт із Манчестер Юнайтед

Півзахисник Захері Бауманн закріпив свій зв'язок із Манчестер Юнайтед.Читати далі

2 години ago

Карло Анчелотті: Ендрік дуже багато працює. Він вийде в старті Реала в одному з найближчих матчів

Головний тренер мадридського "Реала" Карло Анчелотті висловився про бразильського форварда клубу Ендріка.Читати далі