Про це повідомляє The Athletic.
За інформацією джерела, юристи стверджуватимуть, що рішення ФІФА було прийнято без консультацій з ключовими зацікавленими сторонами, такими як самі українські клуби або УАФ. Крім того, «Шахтар» доводитиме, що немає правових підстав для призупинення трудових договорів за українським та швейцарським законодавствами, а також, що ФІФА не повинна втручатися в договірні відносини, стороною яких вона не виступає.
Окрім цього, українці посилатимуться на можливе порушення закону про конкуренцію ЄС.
Раніше стало відомо, що гірники вимагатимуть в міжнародної організації 42,6 мільйона фунтів. Окрім виплати компенсації, «Шахтар» звертався з проханням скасувати постанову ФІФА та покрити судові витрати клубу.
Генеральний директор Сергій Палкін заявив, що ці кошти необхідні команді, щоб покрити збитки та виплатити борги у 37 мільйонів євро.
«Клуби почнуть просити повернути всі борги, і я не знаю, як погасити їх, якщо у мене немає можливості продати гравців. Це найбільша проблема. Уже є проблема з одним клубом, але розумію, що з’являться й інші.
Ми все ще відкриті для того, щоб обговорити з ФІФА ці питання та знайти шляхи вирішення. Ми пропонуємо створити репараційний фонд для українських клубів, які постраждали від призупинення контрактів.
Ми багато разів намагалися постукати у двері ФІФА, але була повна тиша», – сказав Палкін.
Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі
Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі
Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…
Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі
Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі
Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…