Categories: Єврокубки

Валерій Городов: Дніпро-1 переміг для всієї України

Тренер ‘Дніпра-1’ Валерій Городов на післяматчевій прес-конференції прокоментував історичну перемогу своєї команди, що вийшла у плей-офф Ліги конференцій:

– Ми дуже раді цій перемозі. Вона є для всіх громадян України. Вважаю, що ми обіграли суперника на полі і ми дуже раді цьому. Тільки в останні 20 хвилин нам було важко, а так були моменти, які потрібно було реалізувати. Головне, що цього разу ми у захисті дуже міцно зіграли. Ми дуже прагнули цього результату. Для нас це досвід у єврокубках. Вихід на весняну стадію турніру – це дуже добре.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Австралійський новачок Вереса емоційно відреагував на приїзд в Україну

Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…

29 хв. ago

Заплановано п’ять спарингів – Олександрія назвала суперників

"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі

32 хв. ago

Сергій Ковалець: Спільно з керівництвом Металурга прийняли рішення припинити співпрацю

"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі

36 хв. ago

Відомо, в який час Динамо проведе матчі Ліги Європи

УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі

40 хв. ago

Олександр Чижевський розкрив плани Агробізнеса на міжсезоння

Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі

44 хв. ago

Відомий експерт працевлаштувався у Лівому Березі

Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі

48 хв. ago