Categories: Єврокубки

Антоні Конте: VAR завдає величезної шкоди

Головний тренер «Тоттенхема» Антоніо Конте прокоментував скасований гол Гарі Кейна на 95-й хвилині матча Ліги чемпіонів проти «Спортінга»:

– Другий тайм був позитивним, ми грали з великою інтенсивністю. Ми заслуговували на перемогу, але знаємо, що сталося. Не розумію, чому ми тепер маємо думати про кваліфікацію у плей-офф у наступному матчі, коли могли вирішити це питання ще у цій грі.

Скасований гол? Думаю, що м’яч був перед Кейном, а гол – це гол. Не розумію лінії офсайду, яку вони намалювали. Дуже важко коментувати це рішення.

VAR завдає величезної шкоди. Хочу побачити, чи вони готові на іншому стадіоні топ-команди скасувати такий гол. Я хотів би це знати. Багато несправедливості – мені не подобається така ситуація.

Сапотюк Юрій

Георгій Цітаішвілі, який належить Динамо, продовжить кар’єру в в іншому клубі УПЛ

Півзахисник Георгій Цітаішвілі, який має контракт із київським «Динамо», продовжить кар'єру в іншому клубі УПЛ.Читати далі

53 хв. ago

Стали відомі деталі травми Педрі

Півзахисник збірної Іспанії Педрі травмувався у матчі 1/4 фіналу Євро-2024 проти Німеччини (2:1) після зіткнення з Тоні Кроосом.Читати далі

1 годину ago

Журналіст: Не хоче тренер збірної підбити підсумки року своєї роботи? Не хоче віцепрезидент УАФ розповісти, що це за така стратегія розвитку інституту збірних

Головний редактор Tribuna.com Олег Щербаков висловився щодо коментаря головного тренера збірної України Сергія Реброва після виступу команди на Євро-2024. Читати далі

2 години ago

Зоря переглядатиме вінгера збірної Чорногорії U-21

Вінгер Деян Перович може перейти в «Зорю», повідомив журналіст Ігор Бурбас.Читати далі

Чотири основні гравці збірної Іспанії пропустять півфінал Євро

Збірна Іспанії обіграла Німеччину у матчі чвертьфіналу Євро-2024, проте на поєдинок наступної стадії залишилася без…