Categories: Єврокубки

Тренер Селтіка: На цій стадії важко чомусь дивуватися, оскільки ми грали проти сильнішого суперника

Головний тренер “Селтіка” Ангелос Постекоглу підсумував гру проти “Шахтаря”, яка закінчилася внічию 1:1. “Гірники” гарантуали собі мінімум Лігу Європи, шотландці фінішують четвертими.

– Як прокоментуєте результат матчу із “Шахтарем”?
– Створили багато нагод, на жаль, не вдалося всі моменти реалізувати. Забили гол, однак після цього не скористалися багатьма моментами. “Шахтар” нам відповів голом. Звісно, ми засмучені результатом і тим, що пропустили. Для нас великий досвід – виступати на такому рівні, ми прогресуємо та покращуємо якість гри. Усього досягти швидко неможливо, тож ми ставимо цілі на перспективу й роки, протягом останнього сезону ми вже досягли певного прогресу. Головною метою була перевірка команди на тлі сильнішого суперника, звичайно, ми могли зробити більше, проте сталося так, як сталося. Головне – грати проти того, хто сильніший за тебе, але ми зробили все що змогли.

– Ви дістали науку з цього групового етапу Ліги чемпіонів?
– Безумовно, на цій стадії важко чомусь дивуватися, оскільки ми грали проти сильнішого суперника. Це дуже складний рівень, і ми недотягнули в деяких компонентах, навіть знаємо, у яких саме. Нам забракло в плані реалізації, також у таких матчах стояло питання класу, тому розуміємо свої помилки.

– Як уважаєте, за умови гарної реалізації матч із “Шахтарем” міг скластися інакше?
– Так, ми розуміємо, що недопрацювали, і знаємо, що зробили це в ключових моментах гри, не реалізувавши свої моменти. Водночас ми усвідомлюємо те, у якому турнірі перебуваємо, і результат за грою. Кожен матч – нагода досягти чогось нового. Ми засмучені місцем у групі, проте “Селтік” – амбітний клуб, і ми працюватимемо далі, щоб поліпшити наші результати.

– Чому ви не використовували Кьоґо та Маккарті в лінії нападу?
– Ми мали певні перестановки і покладали сподівання на тих, хто в нас був.

– Чи буде корисним досвід, якого набули в цьому розіграші Ліги чемпіонів, у наступних сезонах?
– Звичайно, наступного сезону ми знову спробуємо кваліфікуватися до Ліги чемпіонів. Цього сезону ми багато чого навчились, і використовуватимемо це надалі. Важко домагатись успіху, коли ти раз на п’ять років грав у Лізі чемпіонів. Аби не втратити цього досвіду, ми ставимо завдання знову кваліфікуватися в турнір. Ми перевірили себе, знаємо, на що здатні, знаємо, що від нас потрібно, аби прогресувати в Лізі чемпіонів. Цей рівень відповідальності та гри потребує значно більших зусиль і досвіду.

 

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Ігор Костюк прокоментував результати жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував результати жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, за підсумками…

5 хв. ago

Збірна Ірану оновила історичний рекорд чемпіонатів світу, випустивши найстарший склад в історії

Національна збірна Ірану увійшла до історії світового футболу під час матчу другого туру групового етапу…

13 хв. ago

«Футбол ділять на чверті заради бабла»: Ширер розніс ФІФА за перерви на водопій на ЧС-2026

Екснападник національної збірної Англії та відомий футбольний експерт Алан Ширер виступив із жорсткою критикою на…

20 хв. ago

«Просив трьох воротарів — відмовили»: тренер Іраку жартує перед матчем із Францією та Мбаппе

Головний тренер національної збірної Іраку Грем Арнольд поділився очікуваннями від майбутнього матчу другого туру групового…

23 хв. ago

Буковина планує підсилитися двома гравцями з досвідом виступів в еліті

Чернівецька «Буковина», яка за підсумками минулого сезону виборола путівку до Української Прем'єр-ліги, активно працює над…

28 хв. ago

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

3 години ago