Categories: Єврокубки

Ліга чемпіонів. Марсель здобув вольову перемогу над Спортінгом

В межах 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів Спортінг з жахливими помилками екс-голкіпера Реала зазнав розгромної поразки від Марселя.

Ліга чемпіонів, груповий етап – 3-й тур.

Марсель Франція – Спортінг Ліссабон, Португалія  4 : 1.

0 – 1. Трінкау – 1.

1 – 1. Алексіс Санчес – 13.

2 – 1. Харіт – 16.

3 – 1. Балерді – 28.

4 – 1. Мбемба – 85.

Вил: Адан (Спортінг) – 23хв фол останньої надії

Спортінг та Марсель зіграли багатостраждальний матч. По-перше, команди грали перед порожніми трибунами Велодрому, оскільки французи заробили дискваліфікацію неналежною поведінкою в попередньому матчі ЛЧ. По-друге, гру довелося перенести на 20 хвилин – автобус Спортінга не встиг вчасно приїхати через затори.

Суддя нарешті дав стартовий свисток, і 50 секунд потому рахунок вже був відкритий – Трінкау підкрутив з лінії штрафного під дальню стійку. Спортінг сильно розпочав і прагнув продовжити переможну ходу (португальці у вересні здолали Айнтрахт і Тоттенхем), однак все зіпсував голкіпер.

Антоніо Адан знищив свою команду за 10 хвилин.

13 хвилина: Адан поплив під пресингом і вибив м’яч в Алексіса, від якого той залетів у сітку;

16 хвилина: ексворотар Реала жахливо виніс м’яч на Гендузі, Марсель розіграв швидку атаку – Харіт замкнув подачу Клосса;

23 хвилина: Адан помилився на виході та зіграв руками за межами штрафного, арбітр показав голкіперу Спортінга червону, гості залишилися в меншості.

Після такого перфомансу Антоніо Адана все стало зрозуміло. Марсель ще до перерви забив третій гол, коли Балерді головою відгукнувся на подачу Харіта з кутового.

Перший тайм завершився сутичкою. Тавареш накрутив трьох і нарвався на агресію. Угарте та Ешгаю грубо його завалили, чим спровокували затяжний конфлікт. Суддя роздав 4 жовті картки.

У другому таймі серйозної боротьби вже не було. Спортінг був у меншості та нічого не міг запропонувати, а Марсель спокійно контролював ситуацію. Під завісу зустрічі Мбемба встановив підсумковий рахунок – 4:1.

Спортінг залишився на чолі групи з 6 очками, а Марсель навпаки набрав перші бали в цій Лізі чемпіонів і поки що не піднявся з останнього місця.

Дибала опублікував зворушливе прощання з Де Россі: Футбол часто буває несправедливим

Плеймейкер Роми Пауло Дибала висловив прощання Даніеле де Россі.Читати далі

1 хв. ago

Фабіо Капелло: Мілану не можна звільняти Фонсеку

Відомий італійський тренер Фабіо Капелло впевнений, що з боку Мілана буде "неправильно" звільнити Паулу Фонсеку,…

5 хв. ago

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

5 хв. ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

8 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі