Так вирішило вчинити і Динамо, дозаявивши на сезон УПЛ двох своїх футболістів. Мова про нападника Владислава Кулача та вінгера Беніто. Перший буде виступати під 28 номером, а легіонер – під 77-им.
Владислав не грав за Динамо з грудня минулого року. Кулач приєднався до Динамо у 2021 році в статусі найкращого бомбардира УПЛ і за цей час провів всього 5 матчів, забивши один гол.
Контракти Кулача та Беніто з Динамо закінчуються влітку 2023 року.
Що стосується нігерійця, то він доєднався до команди у 2020 році, однак в основному ходив по орендах. Минулий сезон Беніто провів у хорватському клубі Горіца, зігравши всього 4 матчі.
Динамо вкрай невдало почало сезон. Команда Мірчі Луческу стартувала в УПЛ з двох поспіль поразок, а також не пройшла кваліфікацію Ліги чемпіонів, програвши Бенфіці.
В Лізі Європи справи у “біло-синіх” також недобрі. Динамо поступилось Фенербахче (1:2) та АЕКу з Ларнаки (0:1) і поки йде без очок.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…