– Яке значення має гра проти Шахтаря і наскільки впевнена в собі ваша команда після матчу з Реалом?
– Для мене цей матч буде черговим великим матчем у кар’єрі, також він буде великим і для моєї команди. Ми готові й гратимемо зосереджено.
– Тиждень тому Селтік поступився Реалу, а Шахтар розгромив Лейпциг. Чого очікуєте від суперника?
– З Реалом ми добре відіграли 60 хвилин, наразі ж нам варто звернути увагу на те, щоб скористатися всіма своїми шансами, не залишаючи все на фінал матчу. Шахтар – структурована команда з гарною лінією півзахисту: суперник чудово грає в блоці, а потім контратакує. Про це слід думати, однак також важливо доставляти м’ячі до потрібних нам зон поля.
– Якої атмосфери очікуєте, зважаючи, що Шахтар не грає вдома?
– Кожен поєдинок – непростий виклик, цього ж очікуємо й від зустрічі із Шахтарем. Проте все залежить від нас, адже саме ми гратимемо.
– Що думаєте про матч у контексті того, що сталося минулого тижня?
– Як і в будь-якому іншому матчі, розраховуємо на позитивний результат. Слід перемагати, тому почнемо грати в наш футбол від перших хвилин.
– Ви мали додатковий час на підготовку – що-небудь змінювали перед грою із Шахтарем?
– Ми чудово підготувались, важко тренувалися. До суперника команда готова, – цитує Єнца сайт “гірників”.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…