– Недалеко звідси йде війна. Завтра на стадіоні буде багато українців, котрі виїхали до Польщі, з ними будуть і поляки. Напевно, ми побачимо на трибунах солідарність та підтримку. Що ви можете сказати про це?
– Я це розумію та розумію цей контекст. Але все ж завтра матч Ліги чемпіонів, а значить, кожен з нас, кожна з команд робитиме все, щоб презентувати себе найкращим чином. Тому я розраховую на дуже гарну гру.
– У Лейпцигу ми побачили, на що здатний “Шахтар”, навіть коли грає без м’яча. Як підходитимете до питання контролю м’яча?
– У нас є проблеми, пов’язані з тим, що деякі наші гравці перебувають не в найкращому фізичному стані, але ми говоримо про Лігу чемпіонів, де кожен матч є складним. Завтра на нас чекає важка гра, але ми до цього готові.
– Враховуючи гру “Селтіка” у матчі з “Реалом”, чи готова ваша команда перемагати в Лізі чемпіонів і чи здатна це зробити завтра?
– Якщо мова про труднощі та моє ставлення до них, то воно не змінилося – мій рівень впевненості в команді залишається таким самим, як і минулого тижня. Вийдемо на поле та зіграємо у футбол. Так, це буде непростий поєдинок, але ми гратимемо, щоб перемогти.
– Ваш колега Ігор Йовічевіч сказав, що “Шахтар” не був фаворитом у поєдинку з “Лейпцигом” і не буде фаворитом у завтрашній грі. Кого ви вважаєте фаворитом матчу?
– Чесно скажу вам, не знаю. Це знає лише Бог.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…