Нагадаємо, стамбульський клуб є одним із суперником київського «Динамо» по групі «В» Ліги Європи. У першому турі турніру кияни поступилися «Фенербачхе» у Стамбулі з рахунком (1:2).
«Все йде добре. Можливо, ми могли б набрати більше очок у чемпіонаті, але ми продовжуємо свій шлях. Я думаю, що ми виступили більш ніж добре на старті сезону, але ми поки ще не в кращій формі. Ми знаємо, що ця команда зможе дати більше. „Фенербахче“ ще не показав свою справжню силу.
Цього сезону до команди приєдналося багато нових гравців. Наш тренер створив команду, яку хотів побачити. Не сумніваюся, що це буде хороший сезон як для клубу, так і для нашої команди.
Я відчуваю, що ми стаємо краще з кожним днем, тиждень за тижнем. Михайло Батшуайї теж приєднався до нас. Хоча у нього не було можливості багато працювати з командою, він є для нас важливим підкріпленням. І он вже зробив великий внесок у команду в матчі з київським „Динамо“ у Лізі Європи, забивши переможний м’яч.
Справи йдуть добре, але ми знаємо, що наш потенціал набагато більший, ніж ми зараз демонструємо. Повинні продовжувати покращувати свою гру від матчу до матчу. Ми показали хороший результат у матчі з „Динамо“, а тепер хочемо обіграти і „Ренн“ у наступному турі цього турніру», — сказав Кінг у коментарі прес-службі «Фенербахче».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…