«Кожна серія завершується рано чи пізно. «Динамо» переживає кризу. Насамперед зараз багато травмованих гравців. Помітно, що колектив дуже сильно напружений з психологічної точки зору. Я не вірю, що футболісти відчувають тиск з боку уболівальників. На мій погляд, це пов’язано з внутрішніми процесами, які «варяться» в команді. Думаю, що в клубі незадоволені всі – гравці, тренери, керівники, тому, мабуть, кожен має що сказати один одному.
Коли ви перебуваєте постійно в одному колективі, то зменшуєте до себе вимоги. Це видно по Циганкову, наприклад.
Я вважаю, що в ці процеси втручатися ззовні, називаючи, де саме відбуваються проблеми, зараз неправильно. Футболісти вже довго працюють разом. Не хочу сказати, що вони втомилися один від одного. Проте коли ви перебуваєте постійно в одному колективі, то, кажу як колишній професійний гравець, погіршується конкуренція, тому футболісти зменшують до себе вимоги. Це видно по Циганкову, наприклад.
Не хочу нічого поганого сказати про Віктора, тренерів чи керівництво. Це природні процеси. «Динамо» потрібно залишити в спокої, щоб всі питання вирішилися всередині. Всі вболівальники повинні зачекати, коли в колективі все «звариться» та сподіватися, що незабаром це вирішиться. Ніхто інший команді не допоможе.
Щоб команда відповідала вищому рівню, в клуб потрібно інвестувати великі гроші.
Так це бачу я. Все відбувається за об’єктивних причин: війна, відсутність підсилення, надія на молодь. Не можу сказати, що «Динамо» грає в щось не те. Справа в тому, що з цим підбором виконавців грати в щось інше неможливо. Немає атакувального потенціалу та креативу. Це знають усі спеціалісти впродовж останніх 4-5 сезонів. Найголовніше – це знають керівники ФК, які намагаються щось зробити.
Втім, знайти людей, які змінять почерк гри, це складно та дуже-дуже дорого. Щоб команда відповідала вищому рівню, в клуб потрібно інвестувати великі гроші. 50-70 мільйонів доларів – це, мабуть, навіть мало. Потрібно вкладати ще більше. Проте на це ніхто не піде. В «Динамо» буде надія на розвиток молоді. І я з цим можу погодитися за нинішніх реалій.
З нинішньої команди вичавити більше, ніж це робить Мірча Луческу, просто неможливо.
Зробити команду-зірку зараз просто нереально. З нинішньої команди вичавити більше, ніж це робить Мірча Луческу, просто неможливо. Ілюзія, що нове покоління надасть свіжість колективу. Молоді виконавці нестабільні, тому їх потрібно поступово вводити в склад і виховувати.
Водночас «Динамо» повинно давати результат. Хоча навіть у внутрішньому чемпіонаті є проблеми. Я можу лишу всім футболістам побажати одне – не забувайте, що ви – професіонали, керівництву – терпіння це все пережити, а Луческу – здоров’я. Наїжджати зараз на команду немає жодного сенсу.
Думаю, що я популярно пояснив ситуацію в «Динамо», щоб це зрозуміли вболівальники», – резюмував В’ячеслав Заховайло у коментарі «Рейтингу Букмекерів».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…