«Історія з виходками вболівальників «Фенербахче», які на матчах «Динамо» раптово стали любителями матрьошок, балалайок та оркофюрера. Хіба це не питання іміджевого, політичного значення, актуального просто зараз? Хіба не правильно було б з боку УАФ у цьому питанні створити протекцію українському клубу на рівні громадської думки в Європі та на рівні дисциплінарного комітету УЄФА? Мені здається, що дуже навіть правильно.
Чому ніхто з українських футбольних чиновників ніде в європейських, світових медіа не створює тиск на ФІФА, яка продала свинособакам права на трансляцію ЧС-2022 в Катарі?Чому ніхто не тисне на УЄФА, яка не зупинила контракт на трансляцію матчів єврокубків в оркостані?
Хіба не керівництво нашого футболу з усім його ресурсом (я маю на увазі фактор членства в виконкомі УЄФА) повинно займатися цими питаннями, лобіювати інтереси України і знищувати на цьому фронті інтереси наших ворогів? Це ж важливо. Хіба це не боротьба за інтереси нашої держави на своєму місці?» – запитав Вацко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…