Українські родини, які через війну були змушені залишити рідну країну та переїхати до Польщі, щодня приходять сюди, щоб діти могли вчитися, спілкуватися одне з одним, разом брати участь у різних заходах і майстер-класах. У дитячому центрі дітлахи можуть навчатися малювання, читання, танців, а також займатися спортом.
Напередодні матчу Ліги чемпіонів із «Селтіком» гравці «Шахтаря» відвідали тренування дітей, зіграли з ними у футбол, поспілкувалися з батьками та зробили пам’ятні фото. Такі зустрічі планується проводити регулярно в ті періоди, коли «Шахтар» перебуватиме у Варшаві.
Андрій Тотовицький, гравець «Шахтаря»:
– Завжди щасливі бачитися з дітьми. Такі заходи забезпечують лише радість і позитив. Гадаю, у дітлахів та їхніх батьків теж залишаться позитивні емоції від цієї зустрічі, що надто важливо зараз, під час війни. Ми всіх запрошуємо в середу на стадіон. Для нас, футболістів, це велика відповідальність, адже у Варшаві проживає багато українців, і, я впевнений, трибуни нас підтримуватимуть. Обіцяємо, що вийдемо на поле та віддамо всі сили для перемоги, щоб потішити наших уболівальників. Перемогою над «Лейпцигом» ми вже показали, що граємо не лише за себе, а й за Україну.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…