“Ми грали проти класного суперника, незважаючи на результат. Однозначно, що у “Буковини” присутній якісний тренерський штаб і хороші гравці. Нам певною мірою пощастило, а у деяких моментах спрацювали домашні заготовки, які ми відпрацьовували на матч проти чернівецької команди. Тому рахунком ми задоволені”.
“Однак найбільше нам приносить задоволення події, які відбуваються на Сході України. Ми щасливі, що Збройні Сили України знищують окупантів. Вітаємо наших фанатів з перемогою і не лише вболівальників, а всіх людей, які нас захищають і дають нам можливість спокійно грати та жити. Все, що робиться сьогодні зі спортом і футболом це все для тих людей, які нас захищають. Велике дякую їм”.
“Зараз я не хочу говорити про наших конкурентів у турнірній таблиці. Ми живемо від матчу до матчу. Така ситуація, яка в нашій країні є, ми не знаємо, що завтра буде. Слава Богу, що наші хлопці наступають, виганяють ворога з української землі. Але давайте все завершиться та вже тоді будемо ставити певні завдання. Звичайно, теоретично у підсвідомості ми хочемо вийти в УПЛ, але сьогодні давайте будемо грати від поєдинку до поєдинку”.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…