“Коли я був футболістом та грав під керівництвом Луческу, часто ображався, коли до складу потрапляв легіонер, а не я. Але це доля всіх великих команд. Шахтар, Динамо – це команди, в яких завжди буде велика конкуренція.
Справа стосується не лише Луческу, Йовічевича чи Реброва, наприклад. Не був би Луческу, був би інший тренер, якийсь італієць. Не було б бразильців, були б європейці – серби, хорвати, італійці. Тому тут основний чинник – конкуренція. Все-таки я вважаю, що Луческу мені довіряв. Просто футбол – така штука: сьогодні конкуренцію виграєш ти, завтра твій партнер по команді.
А ось заздрю я футболістам тільки з однієї причини – це класно, коли ти маєш улюблену роботу, улюблене заняття, коли ти перебуваєш у колективі, перед яким стоять великі завдання.
Це справжній кайф. Після того, як я завершив кар’єру, мені не вистачало таких моментів. Довгий час дуже сумував, тож дуже радий, що сьогодні працюю”, – сказав колишній нападник збірної України.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…