– Підсумок матчу вирішив гол у компенсований час. Чи важко було боротися з «Чорноморцем»?
– Матч був важким, але після Ліги чемпіонів завжди так буває. Чудово, що ми відігралися наприкінці гри й забрали три очки.
– У першому таймі домінував суперник?
– Ми дещо неправильно грали, а суперник грамотно закривав зони, тому в нас і не йшла та гра, яку хотілося продемонструвати.
– Ти вперше відзначився результативною дією. Із «Чорноморцем» видав свою найкращу гру?
– Сподіваюсь, що така гра в мене не остання. Радію, що мені вдалася гольова передача, сподіваюся, далі буде ще краще.
– Під час гольової передачі ти відчув, що Швед опиниться саме в цій зоні?
– Перед грою він мені говорив, де розташовуватиметься за певних моментів. Я бачив, що в цій зоні наші гравці, тому туди й подавав.
– Тобі вдалося виконати безліч флангових прострілів. Чи відчувалося, що є перевага над суперниками?
– Прострілів було не так багато, як я того хотів би. Було дві непогані передачі, але потрібно було краще зіграти в захисті, адже в «Чорноморця» гарний вінгер.
– У бойовому настрої підходите до матчу Ліги чемпіонів із «Селтіком»?
– Звісно! Ми здобули три очки – це найголовніше.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…