— Вийшла жорстка, часом груба гра, — сказав Ковалець. — Зрозуміло, що футболісти «Фенербахче» горіли бажанням взяти реванш у «Динамо» за поразку в Лізі чемпіонів.
Велика перевага турецької команди полягала у підтримці трибун, чого зараз немає в українських команд.
І я десь згоден із наставником киян Мірчею Луческу, що його підопічним складно, оскільки треба робити багато переїздів, футболісти не бачать своїх родин… Накопичується психологічна втома.
Якість гри обох команд залишала бажати кращого. І, якщо чесно, ця гра мала завершитися внічию. Так, підопічні Жорже Жезуса більше володіли м’ячем, але гольових моментів вони практично не мали.
«Динамо» зараз буде непросто після п’яти поразок поспіль, проте я впевнений, що такий досвідчений тренер, як Мірча Луческу, зможе знайти вихід зі становища. Важливо, що це тільки старт групового раунду Ліги Європи, як і чемпіонату України, тому все ще можна виправити.
В Туреччині футболістам «Динамо» було не відмовити у бажанні, однак не вистачило майстерності в завершенні атак, так само як і надійності в обороні.
Нічого не вдієш, але зараз немає часу сумувати – треба перемикатися на чемпіонат. І знову ж таки, зміни в якості гри та покращення результатів киян багато в чому залежать від того, як швидко тренерський штаб внесе потрібні корективи.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…