Нагадаємо, що форвард наприкінці зустрічі вивів свою команду вперед.
“Можу сказати, що це чудовий початок для мене (це була дебютна гра для футболіста в новому клубі – прим).
Велика подяка нашим вболівальникам. У важкі моменти матчу вони постійно тиснули на суперника. Зараз я дуже щасливий. Це був справді важливий старт та важлива перемога.
“Динамо” будь-якими способами намагалося збити наш ігровий ритм. Як за допомогою фолів, так і за допомогою багаторазового і тривалого знаходження на газоні. Так відбувалося, бо наш суперник чудово знав, наскільки нелегко здобути тут очки від “Фенербахче”. Але ми залишалися дуже сильними психологічно на полі. Аж до того, що на останніх хвилинах матчу ми зуміли забити вирішальний м’яч і здобути перемогу — ці три очки стали найважливішим для нас сьогодні.
Сподіваюся, що за підтримки та сил наших вболівальників ми виграємо ще багато ігор. Наш тренер, усі, хто тут працюють, мої товариші по команді, ми будемо продовжувати дуже наполегливо працювати”, – сказав Батшуаї.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…