«Динамо» останні часом усі критикують, однак я цього робити не стану. Я таке футбольне прислів’я: «Варяться у власному соку». Це про київську команду, якій не вистачає свіжої крові. Гравці потребують конкуренції на всіх позиціях. З об’єктивних причин зробити це сьогодні неможливо. Справа не у тренері чи президенті.
Очікувалося, що молодь буде конкурентоспроможна та додасть азарту, проте цього не сталося. Для виступу в серйозних турнірах потрібні гравці зовсім іншого рівня.
«Динамо» стартувало в чемпіонаті з двох поразок. Усі спеціалісти зазначають, що команда має вигляд вичавленого лимону. Не знати, наскільки довго триватиме ця серія. Сподіватися, що кияни дадуть бій в Туреччині, буде складно. Хоча психологія мінлива річ. Зараз усі незадоволені – гравці, тренери, керівники.
Моя думка – «Динамо» програє на виїзді. На жаль. «Фенербахче» добре знає суперника та готовий взяти реванш.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі