Categories: УПЛ

Віце-президент Чорноморця: У нас тепер буде титульний спонсор

Віце-президент «Чорноморця» Володимир Генінсон після матчу з «Інгульцем» (1:1) в 3-му турі УПЛ сказав, що у клубу тепер буде титульний спонсор.

«Щоб домогтися проведення матчу в Одесі, було проведено дуже непросту роботу як самого ФК, так і компанії, що володіє стадіоном – Allrise Capital. І нам сприяли одеські обласні та міські адміністрації. Для нас було важливо грати вдома, бо ми хотіли зробити свято. Власники арени чудово підготували все до нашої першої одеської гри чемпіонату, газон в ідеальному стані. Трава коротко пострижена, поле жорстке, все, як нам потрібно. Команда сприйняла те, що гратимемо в Одесі позитивно.

Хлопці сьогодні билися і в другому таймі дуже додали. Компанія Allrice Capital тепер буде нашим титульним спонсором, і це швидше за все буде позначено на грудях у наших футболістів з наступного туру. Ми були однією з небагатьох команд без титульного спонсора, і ось тепер цей пробіл закритий. Цього року ми залучили понад десять нових партнерів, це була важка робота усієї клубної структури «Чорноморця». І дуже важливою була допомога власників.

Це наша спільна робота. Багато клубів хочуть залучати спонсорів, але не у всіх виходить. Для мене дуже важливим був той досвід, який я отримав президентом УПЛ. Скажу, що у прем’єр-ліги найбільший пул спонсорів був саме за мого президентства. У всьому світі спортклуби приваблюють спонсорів, потрібно просто вміти дати їм те, що вони просять.

Спонсорські гроші, які ми отримуємо, не йдуть на покриття видаткової частини бюджету. Вони скеровуються в розвиток ФК. На щастя, чемпіонат поки що проходить без суттєвих інцидентів. Сьогодні взагалі не було жодної сирени під час зустрічі. У команді на перегляді бельгієць із досвідом виступу у молдавському «Шерифі». Завтра ми ухвалимо остаточне рішення щодо нього.

Якщо вірити порталу Transfermarkt, у «Чорноморця» – десятий за вартістю склад в УПЛ. Не став би надавати занадто великого значення цьому показнику. Якби Микола Морозюк, який оцінений лише у 300 000 євро, залишився в «Чорноморці» забив би пару ефектних голів, його оцінка злетіла б у рази. Д

Дмитро Непогодов там теж оцінений не те щоб дуже високо (250 000 євро, – прим. Tribuna.com), але всі бачили його рівень та відбиті пенальті. Думаю, його показники Transfermarkt перегляне найближчим часом. Я думаю, що за рівнем складу ми швидше ближче до восьмого місця.

Манджрекар Джеймс двічі заробляв пенальті у перших турах, але вийшов в основі на третій матч і сьогодні забив перший гол «Чорноморця» в сезоні. Ми билися за цього легіонера і дуже хотіли залишити його в команді. Була зроблена значна робота, щоб його привезти до Одеси. І, звичайно ж, сам канадець йшов нам назустріч», – сказав Генінсон.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago