Гендиректор «Зорі» Станіслав Оганов розповів, як луганський клуб та київське «Динамо» провели обмін гравцями.
– Я знаю, що ви скептично ставитеся до даних, які публікує Transfermarkt. Днями вони написали, що за Кабаєва «Динамо» заплатило 1,2 мільйона євро. Чи є в цьому частка правди чи знову повз?
– У цьому випадку про фінанси взагалі не йдеться. Особисто я думаю, що Кабаєв коштує набагато більше за цю суму.
– У «Динамо пішов Кабаєв, у зворотному напрямку пройшли Вантух, Антюх і Русин. Крім того, ви взяли в оренду динамівців Бражка та Михайленка. Які цифри фігурували у випадку з цими трансферами?
– Ніхто нікого не купував і ніхто нікого не продавав. Одні футболісти прийшли, інші пішли. Гравці, які не підійшли «Динамо», підійшли «Зорі».
Кабаєв зацікавив «Динамо» – і перейшов у київський клуб. Він п’ять років вірою та правдою служив «Зорі», витрачав своє здоров’я, тому ми відпустили його безкоштовно. Так само «Динамо» відпустило до нас своїх гравців.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…