– Едуарде, як оціниш для себе дебют в УПЛ?
– Так, для мене ця гра була тільки першою в Прем’єр-лізі, тому емоції зараз переповнюють. Ще і довелося грати проти команди, в якій я виховувався, адже свого часу я був у школі київського «Динамо». Так що зараз усі ці емоції просто не передати словами. А мої рідні, які дивилися цей матч, також у повному захваті! Я дуже щасливий1
– Заздалегідь знав, як партнери розіграють кутовий?
– Я бачив, що вони розіграють два в один і був переконливий у Сашку Піхальонку, що він подасть саме на ближню стійку. Це наша заготовка, яку ми планували. Я просто побіг і замкнув. Добре, що все вийшло саме так.
– Наскільки складно було після програшу АЕКу у Лізі Європи перебудуватися на гру в чемпіонаті?
– Ми сюди приїхали одразу за очками. Налаштовувалися на бій, адже досить вже програвати – нам потрібні перемоги, нам потрібні очки! Сподіваюся, що ця перемога надихне всю команду і нас вже буде не зупинити.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…