Categories: Єврокубки

АЕК – СК Дніпро-1: післяматчева прес-конференція Олександра Кучера

Головний тренер “Дніпра-1” Олександр Кучер прокоментував матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи проти кіпрського АЕКу (0:3).

– Наскільки для вас сьогоднішня гра була важкою?

– Я не скажу, що нам дуже важко було грати. Ми теж розраховували пройти далі, прагнули перемогти, але так склалася гра, що нам тричі пробили по воротах і забили три голи. Звичайно, що були помилки, яких можна було не припускатися. Ми розмовляли про це із хлопцями, вказували на це, але якийсь нефарт сьогодні у нас був. Звичайно, я не можу дорікнути хлопцям у прагненні – вони хотіли перемогти і грали із великим бажанням. У мене тут до них немає ніяких претензій. Але сьогодні переможець – АЕК, якого я хочу привітати із цією перемогою, і котрий потрапляє у групу Ліги Європи. Ми теж хотіли туди потрапити.

– В чому АЕК сьогодні був сильніший? Можливо суперник вас чимось здивував?

– Для нас ніяких новинок з боку суперника не було. Ми грали так, як і планували. Але, повторюся, ті помилки, котрих ми припустилися у захисті, ми до них усіх готувалися. Ми знали, як Дьюрчо зміщується у центр, і треба було там страхувати, але мабуть відключилися. Другий гол я взагалі не розумію, як там м’яч у ворота влучив, хоча удар накривали. Ну а третій гол був, коли ми вже пішли відіграватися, а суперник зіграв на контратаці. По сьогоднішній грі ми повинні були забивати, але добре зіграв воротар АЕКу, який виручав свою команду і відбив багато ударів.

– Чи впливає ситуація в Україні на гру команди?

– Звичайно, що все це дуже не легко, а тяжко. Ми усі переживаємо, що така ситуація в Україні. І є дуже тривожні моменти, адже ми живемо одним днем.

– А наскільки важко було готуватися до матчів?

– У нас зараз обойма 15 гравців. Багато хто не хоче приїжджати до нас, через війну в Україні. Так, ми готувалися в Словенії, потім був переїзд у Словаччину, ми постійно на чемоданах. Сьогодні ми зіграли тут, а 28 серпня вже матч проти київського «Динамо» у Львові. Треба буде летіти у Польщу, а потім кілька годин добиратися автобусом до Львова. Ми зараз постійно будемо у дорозі. Так буде весь час.

– Сьогодні на стадіоні було багато вболівальників з України. Допомагало це команді?

– Так, звичайно, ми чули підтримку, і я особисто її відчував. Було багато українських вболівальників, які мешкають на Кіпрі. Це все дуже приємно. Дякуємо, що вони нас підтримували. 

Максимович Назар

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

3 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

3 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

3 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

3 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

3 години ago