“АЕК”:
Як і “Дніпро-1”, “жовто-зелені” ще не дебютували у новому сезоні місцевої першості, щоправда, на відміну від українців, встигли провести у відборі п’ять поєдинків. Якщо в ЛЧ не вдалося пройти “Мідтьюлланд” в серії пенальті, то прохід сербського “Партизана” – вагоме досягнення. На вихідних команда Хосе Луїс Ольтри зіграє у першому турі рідного чемпіонату, проте, судячи з настрою, їхнє основне завдання на найближчий період – вихід до групи Ліги Європи.
Враховуючи, що “АЕК” відпочивав цілий тиждень перед матчем у відповідь, ми не чекаємо на зміни у складі господарів. Більшість виконавців, особливо атаквальної лінії, добре проявили себе минулого четверга, не змусивши тренера в собі сумніватися. Чекаємо на повторення стартової 11-ки.
“Дніпро-1”:
Перший єврокубковий млинець у дніпрян вийшов грудкою. Колектив Кучера дуже сиро виглядав протягом усього першого тайму, припустившись кількох грубих помилок біля своїх володінь. Все це вилилося у рахунок 0:2, і навіть непоганий другий тайм не зумів вирівняти ані рахунок, ані враження. Так, гол Сватка прийшовся до столу і залишає шанси на прохід до наступного раунду, щоправда, для цього наставнику доведеться внести чимало коректив. Як мінімум, що стосується гри біля своїх воріт.
Сарапій у своєму єврокубковому дебюті награв на вилучення, залишивши оголеною опорну зону дніпрян на гру на Кіпрі. Мабуть, його місце за позицією займе Бабенко. Не можна не відзначити вихід Громова на заміну минулого четверга, який зумів якісно освіжити гру в атаці. Ймовірно, цього разу він з’явиться у старті, де займе позицію “десятки”, відправивши на лаву Когута. Чималі питання викликала гра правого захисника, проте травма Лучкевича не залишає Кучеру вибору – універсальний Танчик у другому матчі вийде з перших хвилин.
Шлях у кваліфікації
Як ми вже говорили вище, “Дніпро-1” минулого тижня лише розпочав свій єврокубковий шлях у сезоні. “АЕК” же встиг вилетіти від “Мітьюлланда” у другому кваліфікаційному раунді ЛЧ (2:2, 4:5 п), а після пройшов “Партизан” у третьому раунді ЛЄ (4:3). Переможець пари “Дніпро-1” – “АЕК” отримає право грати у групі Ліги Європи, тоді як той, хто програв, поповнить список учасників Ліги Конференцій.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…