Categories: Єврокубки

Йожеф Сабо: «Пацани», які зараз є в Динамо – не професіонали

Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо поділився із 1927.kiev.ua думками про матч-відповідь «Бенфіка» – «Динамо» (3:0).

— Як я говорив до матчу, так і сталося. Що поробиш – у нас війна, провідних гравців в команді немає. Дивився перші матчі нашого чемпіонату і дуже засмутився: невже такий занепад?! Іноземці поїхали, а ті, що залишилися – це Друга ліга… Португальці мають потужний колектив, постійно підсилюються класними бразильцями, а в нас війна і немає грошей.

«Динамо» ж нічого не могло зробити з «Бенфікою» – в них абсолютно інший рівень майстерності. Деяких наших футболістів взагалі не було видно на футбольному полі. На жаль, на інше ми не могли розраховувати. Побачимо, які команди будуть в Лізі Європи і як кияни гратимуть з ними. «Пацани», які зараз є в «Динамо» – не професіонали. Страшновато – чемпіонат у нас буде слабким, поки що майбутнього немає. Я дуже засмутився від побаченого.

В першій грі грубо обрізався Циганков, а другій Сирота. Як можна віддавати такі паси? Я не пам’ятаю, щоб наші футболісти в той час робили такі паси. Ці ж грають постійно назад – воно вже в мізках сидить у всіх. Це не футбол.

— Єдиний небезпечний момент «Динамо» – удар Сидорчука від центральної лінії…

— Він побачив, що воротар стояв на лінії штрафного майданчика і пробив. Міг і забити. І більше нічого не було від киян. Більше того, на половині поля «Динамо» португальці робили, що хотіли. Не було належного пресингу від киян. Моментами, можна було подумати, що вони грають в меншості. Лідерів «Динамо» Шапаренка і Буяльського не було видно. Мені соромно, що так грають в футбол. Так, у нас йде війна, але на футбольному полі потрібно показувати, що ти вмієш. Так грати не можна. Гру «Шахтаря» з «Металістом-1925», до речі, я теж навіть не додивлявся – це не футбол, а якесь незрозуміле «явище».

— Кого з команди «Динамо» можна виділити?

— Єдиного Бущана, якого завжди можна відзначати. Постійно команда суперника атакує і він завжди має багато роботи, але скільки воротар може рятувати? Він і так в цьому матчі потягнув кілька дуже складних м’ячів. Перший гол для Георгія був дуже неприємним – Отаменді вдарив вниз і це особливо складно для воротаря. 3:0 – ще добре, бо могли пропустити і більше.

— Чого чекати від Ліги Європи?

— Все дуже тривожно. Ми не б’ємо по воротах, нічого не створюємо. Граємо не в той футбол. Не зрозуміло, за рахунок чого ми можемо перегравати суперника. До прикладу, я давно говорю: «Шукайте нападника». Чим займається Бєсєдін на футбольному полі?!

Дивлячись на це все, потрібно приймати те, що маємо і надіятися, що в Лізі Європи наші хлопці зіграють краще.

Максимович Назар

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

2 години ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

3 години ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

3 години ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

3 години ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

3 години ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

3 години ago