Categories: Єврокубки

Олег Саленко: Луческу потрібно виставляти більш атакувальний склад, оскільки Динамо втрачати вже нічого

Сьогодні київське «Динамо» проведе матч-відповідь плей-оф раунду Ліги чемпіонів проти лісабонської «Бенфіки».

У першій грі підопічні Мірчі Луческу поступилися з рахунком 0:2. Що можна очікувати від киян у другому поєдинку розповів колишній нападник «біло-синіх» Олег Саленко.

— Перший матч «Динамо» програло у середині поля, — розповідає Саленко. — До фізичного стану футболістів питань немає, оскільки наприкінці матчу команда додала, але було вже занадто пізно.

В епізоді з другим голом грубо помилився Віктор Циганков. Я не розумію, як такий гравець міг допустити подібний промах. Таке може пройти на рівні чемпіонату України, але аж ніяк не в Лізі чемпіонів…

— «Бенфіка» в першій зустрічі продемонструвала свій максимум?

— Важко сказати. Так склалося, що в першому таймі їм вдалося забити два м’ячі, а після перерви португальці більшою мірою діяли за рахунком. Результат їх цілком влаштовував.

— А якби «Динамо» не пропустило в дебюті поєдинку?

— Можна сказати, що гру закрив другий пропущений м’яч. Було помітно, що «динамівці» якось зникли. У матчі з таким суперником важко відігравати два м’ячі.

— Що киянам робити у Лісабоні?

— Розкриватися, летіти вперед. Мірчі Луческу потрібно виставляти більш атакувальний склад, оскільки «Динамо» втрачати вже нічого.

— Який відсоток ймовірності, що «біло-сині» все ж пройдуть до групового етапу ЛЧ?

— Думаю, що «Динамо» має не більше 20% на загальний успіх у протистоянні з «Бенфікою».

— Враховуючи кадрові та інші проблеми наших грандів, можливо, киянам цього сезону було б краще виступити в групі Ліги Європи?

— Все може бути, адже тоді при жеребкуванні «Динамо» перебуватиме в першому кошику. Рейтингових очок у своєму квартеті можна буде набрати набагато більше, ніж в ЛЧ.

Тому ж «Шахтарю» з його нинішнім складом, не в образу хлопцям, у Лізі чемпіонів буде дуже важко.

— Ваш прогноз на поєдинок «Бенфіка» — «Динамо»?

— Складно в такій ситуації вгадати рахунок. Як уболівальник «Динамо» поставлю на перемогу «біло-синіх» з рахунком 3:0 (усміхається). Але як професіонал, думаю, що зустріч завершиться внічию 1:1.

Максимович Назар

Recent Posts

Чорноморець отримав срібні медалі та розпочав підготовку до сезону

Одеський "Чорноморець" уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки…

28 хв. ago

Збірна України з ампфутболу зазнала поразки від Польщі у заключному матчі на міжнародному турнірі

Збірна України з ампфутболу поступилася Польщі у заключному матчі міжнародного турніру Amp Futbol Cup, який тривав у столиці…

34 хв. ago

Луїс де ла Фуенте: Ми провели винятковий перший тайм і хороший другий

Головний тренер збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте поділився думками про перемогу над Саудівською Аравією (4:0) у матчі 2-го туру…

41 хв. ago

Шахтар може забрати ще одного венесуельця у Кривбаса

Півзахисник Кривбаса Андрусв Араухо може продовжити кар’єру в іншому клубі української Прем’єр-ліги.Читати далі

45 хв. ago

Тінь Облака та Едерсона: чому в Португалії критикують Анатолія Трубіна

Головний редактор авторитетного португальського видання Record Філіпе Алешандре Діаш поділився думками стосовно поточного статусу та…

1 годину ago

Епіцентр оголосив про підписання захисника з Албанії

Кам'янець-подільський «Епіцентр», оголосив про підписання першого літнього новобранця. Склад команди поповнив 25-річний албанський центральний захисник…

2 години ago