Учорашній матч проти новачка АПЛ «Ноттінгема» завершився нічиєю (1:1). З добрих новин – це те, що «іриски» перервали триматчеву серію з поразок, яка розпочалася ще у 38-му турі минулого чемпіонату.
Погана новина для команди Лампарда полягає у набраному одному пункті за перші три тури, що є найгіршим показником із сезону 2010/2011. Тоді «Евертон» вперше переміг у АПЛ лише у сьомому турі.
Зазначимо, що в іграх із «Челсі» (0:1), «Астон Віллою» (1:2) та «Ноттінгемом» (1:1) на поле виходив український лівий захисник Віталій Миколенко. Гольовими діями легіонер не відзначився.
Нагадаємо, наступний матч «Евертона» проти «Флітвуда» у Кубку Англії (23 серпня) стане для Лампарда 25-м на чолі команди.
"Олександрія" сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.Читати далі
Стали відомі деталі повернення до київського "Динамо" Томаша Кендзьори.Читати далі
Чернівецька «Буковина» офіційно оформила свій перший трансфер у літнє міжсезоння перед історичним стартом в Українській…
Енцо Мареска стане головним тренером Манчестер Сіті завдяки трансферу з Челсі за восьмизначну суму.Читати далі
"Зоря" близька до підписання півзахисника Івана Нестеренка, повідомляє ведучий програми ТаТоТаке Михайло Співаковський.Читати далі
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк прокоментував повернення хавбека Джастіна Лонвейка після оренди у нідерландській "Фортуні".Читати…