Categories: Інше

Володимир Пятенко розповів про підготовку до сезону ЖФК Динамо

Головний тренер жіночої команди «Динамо» Володимир Пятенко в інтерв’ю офіційному сайту «біло-синіх» розповів про готовність до Вищої ліги України, у якій динамівки дебютують у матчі проти «Колоса» 10 вересня (базова дата)

– Підготовка йде за планом, продовжується третій збір. Селекційний збір уже пройшов, кількох дівчаток підписали: це й ті, хто тренувався з нами із зими, але яких ми не встигли підписати, і ті, хто тільки-но з’явився в команді. Поки що ми в Києві. Основна частина роботи – функціональні тренування та заняття у тренажерному залі, також працюємо над тактикою.

– Можете докладніше розповісти про новачків?

– Поки ми не заявилися, не говоритиму, а так є нападник, крайній півзахисник, крайній захисник – дівчинка з «Карпат», яка давно з нами – центральний півзахисник з «Атексу». Команда укомплектована та планомірно готується до старту чемпіонату.

– Чи є ще кадрові зміни?

– Шість футболісток залишили команду. Чотири з них уже не підходили під вимоги Вищої ліги, одну футболістку батьки не відпустили до Києва, вона 11-класниця, і ще одна дівчинка виїжджає за кордон із сімейних обставин.

На щастя, ми зберегли основний кістяк, хто нам підходить і з ким ми хочемо працювати, завдяки нашому керівництву. Весь цей час нам платили та платять зарплати, є всі умови для роботи та розвитку. Дівчатка не просто сиділи, а тренувалися та підтримували форму. Зараз, на жаль, важко знайти спаринг-партнерів, тож граємо двосторонки.

– Вже ознайомились із календарем на першу половину сезону?

– Звичайно, я на жеребкуванні був присутній. Зразу знав, з ким граємо. Базові тури є, зараз ми технічно все організовуємо, зідзвонюємося з командами, погоджуємо базові дні, адже збірні гратимуть. Зараз ми намагаємося упорядкувати календар, щоб усім було зручно.

– Де відбуватимуться матчі?

– Домашні матчі ми гратимемо на тренувальній базі «Динамо» у Конча-Заспі, а виїзні – поки що у телефонному режимі вирішуємо, запитуємо, дізнаємося. «Кривбас» базуватиметься у Щасливому, «Шахтар» також у Щасливому, «Атекс», як я розумію, на Лівому березі Києва, там стадіон хороший, ще будуть уточнення, поки що так. Є ще відкриті питання, над якими ми працюємо”, – сказав Володимир Пятенко.

Максимович Назар

Recent Posts

Підсилення з іншого кінця світу: Верес купує бомбардира молодіжної збірної Австралії

У УПЛ може з’явитися футболіст з іншого кінця світу — з Австралії. Так стверджує ТаТоТаке.Читати…

12 хв. ago

Збірна Німеччина втрачає ключового захисника до кінця чемпіонату світу

Захисник дортмундської «Боруссії» та національної збірної Німеччини Ніко Шлоттербек завчасно завершив свої виступи на чемпіонаті…

15 хв. ago

Екс-капітан Кривбасу перейшов у Буковину

Футбольний клуб «Буковина» сьогодні офіційно представив свого першого новачка в це міжсезоння.Читати далі

18 хв. ago

Офіційно. ЛНЗ попрощався з двома футболістами

Черкаський ЛНЗ попрощався з двома футболістами. Про це повідомляє прес-служба клубу.Читати далі

20 хв. ago

Чорноморець отримав срібні медалі та розпочав підготовку до сезону

Одеський "Чорноморець" уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки…

3 години ago

Збірна України з ампфутболу зазнала поразки від Польщі у заключному матчі на міжнародному турнірі

Збірна України з ампфутболу поступилася Польщі у заключному матчі міжнародного турніру Amp Futbol Cup, який тривав у столиці…

3 години ago