‒ Зараз ми запропонували на розгляд клубам механізм – зберегли клубам членство на цей сезон, щоб вони змогли стартувати через рік після стабілізації змагань. Це рішення підтримане на Конференції. Ми сподіваємося, що ситуація стабілізується, наші території будуть визволені, там, де війна залишила тяжкі руйнування, почнеться відбудова. Тоді ті клуби, які зараз не можуть грати, повернуться у ПФЛ.
Місце за ними зберігається, але умовою були лист від клубу з підтвердженням участі. Наскільки знаємо, більшість із 24-х клубів мріють через рік відновити участь у змаганнях. Ми отримали листи з такими побажаннями від більшості з них.
‒ Можуть бути два сценарії: оптимістичний і песимістичний. Якщо раптом всі-всі-всі повернуться, що ви тоді будете робити? Скільки клубів максимум можете зібрати?
‒ Це теж передбачено в механізмі повернення клубів. Спільно з УАФ і УПЛ ми врахували й можливість, що «Десна» і «Маріуполь» повернуться в змагання, що вплине на запланований плей-офф. Нічого, ми всім раді й будемо щасливі, якщо всі зможуть повернутися. Передбачено відразу кілька варіантів проведення змагань, так що місця вистачить для всіх, – прокоментував Каденко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…