«По телепулу наша позиція проста – клубу було важливо, щоб «Чорноморець» показували по телебаченню, яке буде доступне всім уболівальникам. Адже побувати на стадіонах цього сезону глядачі не зможуть.
Хто саме буде транслятор – не було для нас принципово. Setanta – компанія зі світовим ім’ям, яка показує багато елітних чемпіонатів. Немає підстав сумніватися в її можливостях. Мені здається, що такий досвід співпраці буде позитивним для всього українського футболу загалом.
Не варто чекати одразу з перших сезонів великі гроші за телеправа. Нам потрібно виборювати своє місце на ринку. Така співпраця з Setanta це перший крок. І він не може спричинити відразу великий контракт.
Згодом у міру покращення обставин в країні та підвищення якості футболу ми зможемо очікувати збільшення платежів на користь клубів. Поки що важливо в принципі показати ігри клубу нашому вболівальнику. А надалі ми можемо сподіватися і на привернення уваги глядачів з інших країн», – сказав Місюра.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…