Categories: Єврокубки

Динамо – Бенфіка: післяматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Динамо” по ділу поступилося в Лодзі “Бенфіці” (0:2), і на прес-конференції Мірча Луческу визнав, що команди перебувають на різних рівнях, хоча Київ дуже старався.

“Непростий матч для нас. Ми мали кілька моментів, щоб забити, але не реалізували їх. Порівнювати сьогоднішніх суперників, гадаю, немає сенсу. “Бенфіка” має багатонаціональну команду, з 4-5 бразильцями, двома аргентинцями, іспанцем, греком, португальцями високого рівня. А в нас, як ви бачили, на поле виходили гравці, які зовсім недавно були в Академії, їм по 18-19 років.

Думаю, якби у нас сьогодні в центрі поля був Сидорчук, ми б не пропустили два голи, його досвід нам би став у нагоді. Але ми втратили його після матчу зі “Штурмом”.

У підсумку, ми залишилися без важливих для нас гравців, припустилися помилок і пропустили гол. Після цього ми домінували на полі, мали 3-4 шанси забити, але потім чергова помилка призвела до другого пропущеного м’яча. Після цього вже важко було сподіватися на перемогу, оскільки у “Бенфіки” всі гравці дуже високого рівня.

Другий тайм ми провели набагато інтенсивніше, могли знову забивати, але при цьому і суперник мав можливість відзначитися ще раз. Загалом дуже цікавий матч, для вболівальників так точно. Для мене – ні, бо я вірив, що нам під силу виграти. Попереду у нас матч-відповідь, де, я сподіваюся, футболісти покажуть все, на що вони здатні. А сьогодні вітаю “Бенфіку” із перемогою”.

Типово для себе Луческу після гри не зміг обійти тему суддівства – дісталося Феліксу Цваєру.

“Я чекав, що рефері щось зробить з агресією “Бенфіки”, але карток не було. Коли атакують 7-8 гравців, втрачають м’яч, ми біжимо в контратаку, яку зривають фолом – суддя високого європейського рівня зобов’язаний карати попередженням. Але жодної реакції не було. Це катастрофа… При цьому хочу зазначити, що суддя жодним чином не вплинув на результат”.

Різницю у рівнях гравців тренер “Динамо” проілюстрував на прикладі Романа Яремчука, який сьогодні з’явився на полі у португальців у середині другого тайму.

“Візьмемо, наприклад, Яремчука. Якби він грав у “Динамо”, то був би найкращим гравцем, а в “Бенфіці” він сидить на заміні. У цьому й різниця… Насправді сьогодні наша команда показала хороший футбол як для тих кондицій, в яких знаходяться футболісти”.

Хлопці з академії, якими Містер сьогодні намагався посилити гру, на думку тренера ще сируваті для такого високого рівня.

“Ванату та Вівчаренку по 20 років, Царенку – 18. Це надто високий рівень для футболістів, які проводять свої перші матчі за основну команду, але при цьому вони отримають хороший досвід. На даний момент особливого вибору, насамперед в атаці, у нас немає… Але, повторюся, хоч ми і програли, але провели гарний матч, і футболісти показали свій максимум”.

Матч-відповідь між українською та португальською командами пройде в Лісабоні у вівторок, 23 серпня. 

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

14 хв. ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

23 хв. ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

32 хв. ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

37 хв. ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

7 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

7 години ago