«Хотів би знову поїхати до збірної, тому що це інший рівень. Це дуже круто – представляти свою країну, це привілей. Це моя ціль. Сподіваюся, цей перехід мені допоможе, все залежить від мене. Якщо буду грати в команді, буду основним, тоді на мене звертатимуть увагу», – заявив Чеберко в інтерв’ю Tribuna.com.
Після цього, за словами Чеберка, рішення вже буде за наставниками національної команди. Захисник також підкреслив, що вірить у власні можливості та вважає себе здатним допомогти збірній України.
«А далі вже залежить від тренерів. Якщо вони бачать, що можу щось дати збірній, вони мене викличуть. Знаю, що можу дати збірній. Знаю свій рівень. Знаю, що можу там грати. Знаю, що я не гірший за тих гравців, які там є. Але, знову ж таки, мені це доведеться доводити».
28-річний Чеберко перебрався до Лос-Анджелеса з також американського Коламбуса на правах вільного агента.
Офіційно футболіст буде включений до заявки нового клубу 13 липня.
У цьому сезоні (система весна-осінь) Чеберко провів сім матчів за Коламбус. Українець оформив одну результативну передачу в Кубку США.
Transfermarkt оцінює центрального захисника в 1,2 мільйони євро.
У матчі 3-го туру групового етапу Чемпіонату світу зійшлися збірні Сенегалу та Іраку. Це була…
У матчі третього туру групового етапу на ЧС-2026 між збірними Норвегії та Франції визначився лідер…
Захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко в інтерв'ю ексголкіперу Динамо Денису Бойку заявив, що…
Олександрія 25 червня розпочала підготовку до нового сезону. Про це повідомляє Sport.ua. Читати далі
Півзахисник "Харкова" Іван Литвиненко повідомив, що він покидає клуб.Читати далі
Прес-служба "Чернігова" повідомляє про те, що клуб припинив співпрацю з трьома виконавцями. Читати далі