ФК Чернігів припинив співпрацю з трьома виконавцями

Прес-служба “Чернігова” повідомляє про те, що клуб припинив співпрацю з трьома виконавцями.

Лави “тигрів” залишають півзахисники Джіліндо Безгубченко, Андрій Столярчук і Нікіта Тепляков.

У першій лізі 2025-26 Безгубченко провів 30 матчів і забив 3 м’ячі, Столярчук – 18 (2) і Тепляков – 9 (0).

Нагадаємо, що “Чернігів” завершив минулий сезон на 13-му місці в першій лізі, а в Кубку України дійшов до фіналу, де поступився “Динамо” (1:3).

Максимович Назар

Recent Posts

ЧС-2026. Сенегал в більшості розтрощив Ірак

У матчі 3-го туру групового етапу Чемпіонату світу зійшлися збірні Сенегалу та Іраку. Це була…

30 хв. ago

ЧС-2026. Франція з хет-триком Дембеле розгромила Норвегію

У матчі третього туру групового етапу на ЧС-2026 між збірними Норвегії та Франції визначився лідер…

35 хв. ago

Євген Чеберко: Хотів би знову поїхати до збірної – це моя ціль

Український захисник Євген Чеберко, який нещодавно змінив клуб у МЛС та перебрався з Коламбуса до…

1 годину ago

Миколенко пояснив, чому не критикує гравців Динамо за не найкращий сезон

Захисник Евертона та збірної України Віталій Миколенко в інтерв'ю ексголкіперу Динамо Денису Бойку заявив, що…

1 годину ago

З легіонерами та сином легенди Карпат: Шаран затіяв кадрову революцію в Олександрії

Олександрія 25 червня розпочала підготовку до нового сезону. Про це повідомляє Sport.ua. Читати далі

1 годину ago

Іван Литвиненко залишив Харків і продовжить кар’єру в чемпіонаті Литви

Півзахисник "Харкова" Іван Литвиненко повідомив, що він покидає клуб.Читати далі

2 години ago