Наставник Мірослав Коубек відзначив складності на турнірі і заявив, що працюватиме далі.
«Були дуже складні перельоти, включаючи Мексику, що втомило гравців. На багатьох вплинула висота в Мехіко і нестача кисню. Там важко грати. Крім того, багато футболістів були втомлені ще до ЧС після важкого сезону».
«Моє майбутнє? У мене є контракт, і здаватися я не збираюся. Я маю намір продовжувати роботу», – сказав Коубек.
Восени Чехія зіграє у групі Ліги націй проти Хорватії, Англії та Іспанії.
Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про підготовку до ЧЄ-2026, який відбудеться з…
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк прокоментував підписання 18-річного французького нападаючого П'єра Мунгенге.Читати далі
31-річний півзахисник Андрій Сторчоус залишить "Кудрівку" і продовжить кар’єру в "Олександрії".Читати далі
"Буковина" оголосила про продовження співпраці з голкіпером Германом Пеньковим та фланговим захисником Петром Стасюком.Читати далі
Президент "Епіцентру" Іван Чорноног розповів, де команда розраховує проводити домашні матчі в новому сезоні.Читати далі
Венесуельський новачок "Харкова" Карлос Парако розповів, чому вирішив перейти до цієї команди та озвучив свої…