Головний тренер киян Ігор Костюк відзначив багато позитивних моментів у виконанні своїх підопічних.
«Сьогодні була набагато якісніша гра. Незважаючи на те, що грали по 60 хвилин, всі витримали цей час, хоча гравці перебувають в умовах щоденних навантажень. Інтенсивно провели два тайми, головне – організовано. Організація гри – це те, на чому ми наголошували перед матчем», — сказав тренер для клубної пресслужби.
Також Костюк висловився й щодо наступних спарингів, зазначивши, що після поєдинку з Жиліною команда побачила, в яких аспектах гри їй потрібно додавати та вдосконалюватися.
«Потрібно вдосконалювати нашу гру, адже у грі з Жиліною ми бачили помилки при швидких переходах – те, на чому наголошуємо. Треба вдосконалити дії після втрат мʼяча: як готуємося до цих втрат, як переходимо в атаку».
Головний тренер збірної України U-19 Дмитро Михайленко розповів про підготовку до ЧЄ-2026, який відбудеться з…
Головний тренер "Динамо" Ігор Костюк прокоментував підписання 18-річного французького нападаючого П'єра Мунгенге.Читати далі
31-річний півзахисник Андрій Сторчоус залишить "Кудрівку" і продовжить кар’єру в "Олександрії".Читати далі
"Буковина" оголосила про продовження співпраці з голкіпером Германом Пеньковим та фланговим захисником Петром Стасюком.Читати далі
Президент "Епіцентру" Іван Чорноног розповів, де команда розраховує проводити домашні матчі в новому сезоні.Читати далі
Венесуельський новачок "Харкова" Карлос Парако розповів, чому вирішив перейти до цієї команди та озвучив свої…