– Томаш, раді вітати в клубі, вболівальники якого вас поважають і люблять. Які перші враження від зустрічі з новим-старим колективом?
– На мене тут чекав надзвичайно теплий прийом. Із багатьма партнерами ми добре знайомі, з кимось грали разом, тому процес адаптації не викликає жодних складнощів. Приємно знову опинитися в команді, зануритися в позитивну робочу атмосферу. Видно, що всі хлопці в “основі” прагнуть досягти результату, але при цьому зберігають дружні стосунки. Присутні здорова конкуренція та бажання щодня прогресувати.
– Наскільки довго ви розмірковували над тим, щоб знову одягти біло-синю футболку? Що стало головним чинником для ухвалення рішення?
– Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент. Для мене “Динамо” – особливий клуб, який багато дав у кар’єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу.
– Які висновки зробили для себе після спілкування з головним тренером?
– Ігор Костюк – справжній професіонал, людина, віддана свій справі, тренер із глибоким знанням і розумінням футболу. Обговорили мої місце й завдання в ігрових схемах. Останні три роки граю в центрі оборони, але в разі потреби завжди готовий допомогти команді на будь-якій позиції.
– Домашні матчі єврокубків “Динамо” проводитиме в Польщі. Для вас це додатковий стимул?
– Безперечно! Я добре знайомий із польськими аренами, з атмосферою місцевого футболу. Переконаний, члени моєї родини та багато знайомих відвідуватимуть наші ігри в Любліні, підсилюючи мотивацію.
– З якими словами ви сьогодні хочете звернутися до вболівальників “Динамо”?
– Насамперед – щиро дякую прихильникам клубу за підтримку та довіру. Для мене велика честь знову бути частиною цього авторитетного та популярного колективу. Максимально віддаватимуся в кожному тренуванні, в кожному матчі, щоб допомогти “Динамо” досягти нових успіхів і турнірних вершин, – сказав Кендзьора.
Асоціація футболу Парагваю подала офіційний протест до ФІФА з вимогою покарати півзахисника збірної Англії Джуда…
Колишній воротар збірної Англії Пітер Шилтон нарешті поклав край одній із найвідоміших футбольних образ.Читати далі
Головний тренер збірної Мексики Хав’єр Агірре прокоментував перемогу над Чехією (3:0) у заключному матчі групового…
"Інтер" планує підписати колишнього захисника донецького "Шахтаря".Читати далі
Вчора, 24 червня, Динамо провело спаринг з Жиліною та здобуло переконливу перемогу з рахунком 5:1. Читати далі
"Олександрія" підписала колишнього півзахисника "Руху" Остапа Притулу, повідомляє ТаТоТаке. Мова йде про повноцінний трансфер.Читати далі