Categories: УПЛ

Томаш Кендзьора: Динамо для мене особливий клуб, який багато дав у кар’єрі

Польський захисник Томаш Кендзьора поділився враженнями від повернення до київського “Динамо”.

Томаш, раді вітати в клубі, вболівальники якого вас поважають і люблять. Які перші враження від зустрічі з новим-старим колективом?

– На мене тут чекав надзвичайно теплий прийом. Із багатьма партнерами ми добре знайомі, з кимось грали разом, тому процес адаптації не викликає жодних складнощів. Приємно знову опинитися в команді, зануритися в позитивну робочу атмосферу. Видно, що всі хлопці в “основі” прагнуть досягти результату, але при цьому зберігають дружні стосунки. Присутні здорова конкуренція та бажання щодня прогресувати.

Наскільки довго ви розмірковували над тим, щоб знову одягти біло-синю футболку? Що стало головним чинником для ухвалення рішення?

– Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент. Для мене “Динамо” – особливий клуб, який багато дав у кар’єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу.

Які висновки зробили для себе після спілкування з головним тренером?

– Ігор Костюк – справжній професіонал, людина, віддана свій справі, тренер із глибоким знанням і розумінням футболу. Обговорили мої місце й завдання в ігрових схемах. Останні три роки граю в центрі оборони, але в разі потреби завжди готовий допомогти команді на будь-якій позиції.

Домашні матчі єврокубків “Динамо” проводитиме в Польщі. Для вас це додатковий стимул?

– Безперечно! Я добре знайомий із польськими аренами, з атмосферою місцевого футболу. Переконаний, члени моєї родини та багато знайомих відвідуватимуть наші ігри в Любліні, підсилюючи мотивацію.

З якими словами ви сьогодні хочете звернутися до вболівальників “Динамо”?

– Насамперед – щиро дякую прихильникам клубу за підтримку та довіру. Для мене велика честь знову бути частиною цього авторитетного та популярного колективу. Максимально віддаватимуся в кожному тренуванні, в кожному матчі, щоб допомогти “Динамо” досягти нових успіхів і турнірних вершин, – сказав Кендзьора.

Максимович Назар

Recent Posts

Парагвай вимагає дискваліфікувати Джуда Беллінгема

Асоціація футболу Парагваю подала офіційний протест до ФІФА з вимогою покарати півзахисника збірної Англії Джуда…

5 хв. ago

Пітер Шилтон: Обидва голи Марадони у 1986 році VAR скасував би

Колишній воротар збірної Англії Пітер Шилтон нарешті поклав край одній із найвідоміших футбольних образ.Читати далі

7 хв. ago

Тренер збірної Мексики: Саме тоді ми продемонстрували силу свого характеру та психологічну стійкість

Головний тренер збірної Мексики Хав’єр Агірре прокоментував перемогу над Чехією (3:0) у заключному матчі групового…

11 хв. ago

Інтер планує підписати колишнього захисника Шахтаря

"Інтер" планує підписати колишнього захисника донецького "Шахтаря".Читати далі

13 хв. ago

Ігор Костюк: Потрібно вдосконалювати нашу гру, адже у грі з Жиліною ми бачили помилки при швидких переходах

Вчора, 24 червня, Динамо провело спаринг з Жиліною та здобуло переконливу перемогу з рахунком 5:1. Читати далі

18 хв. ago

Олександрія підписала досвідченого півзахисника Руху

"Олександрія" підписала колишнього півзахисника "Руху" Остапа Притулу, повідомляє ТаТоТаке. Мова йде про повноцінний трансфер.Читати далі

25 хв. ago