Президент київського Динамо Ігор Суркіс в інтерв’ю сайту «Український футбол» розповів, що «біло-сині» продовжують пошуки футболістів для оборони та середньої лінії.
«Хочемо підписати правого захисника і, можливо, ще когось у середину поля. Поки розглядаємо варіанти».
Суркіс також пояснив, чому українським клубам зараз непросто запрошувати молодих іноземних виконавців. Президент Динамо навів приклад нідерландського півзахисника Джастіна Лонвейка, який раніше залишив Україну через побоювання за безпеку.
«Ось, наприклад, Джастін Лонвейк. Я за нього платив майже 3,5 мільйони. А потім його мама телефонує і плаче, бо біля бази впав уламок на поле. Просила відправити сина назад додому».
За словами президента Динамо, клуб змушений враховувати не лише футбольні якості потенційних новачків, а й їхню готовність жити та працювати в умовах війни.
Боснія і Герцеговина та Катар зійшлися у третьому турі групового етапу ЧС-2026.Читати далі
Збірна Швейцарії у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2026 перемогла Канаду (2:1).Читати далі
Кудрівка посилилася екс-гравцем Динамо та Олександрії.Читати далі
Президент київського Динамо Ігор Суркіс в ексклюзивному коментарі сайту «Український футбол» висловився стосовно майбутнього головного…
Український лівий захисник Роман Вантух прокоментував перехід у львівські «Карпати» з луганської «Зорі»:Читати далі
Португальський фахівець Жозе Моурінью розповів про причини свого повернення на посаду головного тренера мадридського "Реала".Читати…